Evinizi kaliteli taşıtmak ister misiniz? 0(352) 231 1338

Kayseri Evden Eve Nakliyat Sektöründe Kış Fırsatları

Date: Kasım 27, 2017 Author: Hizmet Nakliyat Category: Blog Genel güncel Yazılarımız Tags: , , , , Yorumlar: 0

Hepimizi bildiği üzre kış mevsimine giriş yapmaktayız. Kış mevsiminin gelmesi Kayseri Hizmet Evden Eve Nakliyat olarak işlerimize de  yansımaktadır. Bu yansıma ise kışa özel indirimlerimizdir. Bu mevsime girmemizin nedenlerinden biri de işlerin seyrelşeimesidir. Bunun sonucunda siz değerli müşterilerimize kış indirimlerimiz başlamıştır. Kış indirimlerimiz siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlayacaktır. Kayseri Hizmet Evden Eve Taşımacılık olarak 2000 yılından bu yana nakliyat işleri ile meşgulüz.

kayserievdenevehizmet

kayserievdenevehizmet

Profesyonel ve ekipmanlı elemanlarımız ve nakliyat işi için özel tasarladığımız araçlarımız ile 2000 yılından bu yana sizlere hizmet vermekteyiz. Kayseri'de nakliyat sektöründe sayılı köklü firmalar arasında yer almaktayız. Siz değerli  müşterilerimizin eşyalarını büyük titizlik ve itina ile taşımaya çaba sarf etmekteyiz. Öncelikle eşyalarınızın nasıl taşınacağı hakkında bir özetlemede bulunalım. Bunun ilk adımı ise eşyanızın çokluğuna göre araç göndermekteyiz. Ekipmanlarımız ise pat pat naylon, streç naylon ve battaniyelerimizdir. Daha sonra siz saygıdeğer müşterilerimizin sökülecek eşyalarınızı söker battaniyelerimizle sararız. Örneğin gardrop, yatak başlığı gibi. Sonraki aşamamızda kaba eşyalarınızı yani örneğin kanepe gibi eşyalarınızı pat pat naylonlarımızla sararız ki hasar almamaları için. Buz dolaplarınız, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi kaba eşyalarınızı battaniyelerimizle sarar daha sonra battaniyelerimizn üstüne de daha rahat eşyanızı tutması için sterç naylonlarımızı kullanmaktayız. Kayseri Hizmet Nakliyat olarak eşyalarınızı büyük bir titizlik ve itina ile araçlarımıza taşırız. Karşı eve geçtiğimizde ise sökülen eşyalarınızı itina ve büyük hassasiyet ile geri takarız ve kurulmasını istediğiniz yere kurarız. Eşyalarınızı oda oda ve siz değerli müşterilerimizin istediğiniz şekilde bırakır ve kurarız. Kış mevsiminin girmesi sebebiyle Kayseri Hizmet Evden Eve Nakliyat olarak kış indirimlerimizi de fiyatlarımıza yansıtmaktayız.

yüzde-yüz-müşteri-memnuniyeti-evden-eve-nakliyat

yüzde-yüz-müşteri-memnuniyeti-evden-eve-nakliyat

Kış indirimi olarak uygun fiyata eşyalarınızı taşırız. Profesyonel elemanlarımızla ve nakliye işleri için özel tasarladığımız araçlarımız ile siz saygıdeğer müşterilerimizin eşyalarını büyük bir titizlik ile taşır ve karşı tarafa da oda oda bırakırız. Kayseri Hizmet Evden Eve Taşımacılık olarak şehir içi ve şehir dışı 7/24 hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarına özen göstererek taşırız. Kış indirimlerimizden faydalanmak isterseniz bekliyoruz. Unutmayın siz değerli müşterilerimizin sevgi, saygı ve sadakatini kazanmak aynı zamanda helal para kazanmak için bu işle uğraşıyoruz.Kayseri Hizmet Evden Eve Nakliyat 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 3 =